İLKÖĞRETİM 7-14 YAŞ GRUBU

İLKÖĞRETİM 7-14 YAŞ

Erken Dil Eğitimi: Dil öğrenmenin yaşı yoktur, fakat dil eğitiminde erken atılan temeller çok önemlidir ve daha sağlam olur. Ama önemli bir koşul vardır ki: o temeller EMİN ELLERDE atılmalıdır. Ozun Dil Okulu’nda öğrenciler yaşlarına uygun kaynaklarla, Avrupa Dil Birliği Normlarında, Cambridge Üniversitesinin Hazırlamış olduğu CAMBRIDGE ESOLsınavlarına paralel, en fazla 12 kişilik sınıflarda eğitim görürler. Dil erken yaşlarda oyunlar ile daha iyi aşılandığı için biz de onlara dil oyunları ile dili öğrenmelerine yardımcı oluyoruz.

A Kuru – Starters: Bu temel seviyedir ve bu seviyede 7 ila 9 yaş arasındaki öğrenciler eğitim görür. Bu kur 96 saati kapsamaktadır ve bu kur sonunda öğrencilerin en çok kullanılan yaklaşık 300 kelimeden oluşan bir İngilizce kelime dağarcığına sahip olmaları beklenmektedir.

B Kuru – Movers: İkinci temel seviyedir ve 8 ila 10 yaş arası öğrenciler içindir. Bu kur da 96 saati kapsamaktadır ve öğrencilerin kelime dağarcılıkları 600’e kadar çıkabilir.

C Kuru – Flyers: Üçüncü temel seviyedir ve 9 ila 11 yaş grubunu baz alır. 96 saatlik ders içerir. Bu kurda öğrenciler yaklaşık 1.000 kelimeden oluşan bir kelime haznesine sahip olurlar ve güçlükleri daha kolay aşabildikleri bir duruma gelmiş olurlar. Ayrıca bu kuru geçen öğrencilerimiz KET sınavı içinde yeterli seviyeye gelmişlerdir.

D Kuru – KET for Schools : Kelime bilgisi gerektiği kadar gelişmiş, okuduğunu anlar, bildiği konular hakkında konuşabilir duruma gelmiş olurlar. KET sınavı, PET sınavına ya da diğer Cambridge ESOL sınavlarına hazırlanmayı düşünen öğrenciler için ilk basamaktır. Uluslar arası Sertifikalı ilk sınavdır.

Eğitim Detayı:

Categories:Çocuklar için, ingilizce eğitim programı
Günler:Cumartesi veya pazar
Kurs Süresi:32 Hafta
Ders Saati:10:00 - 12:20
Ders Saati:12:30 - 14:50
Ders Saati:15:20 - 17:20

TAKİP EDİN
HABERLERİMİZ

Diğer egitimler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.