Almanca

ALMANCA

Ders Süresi(Saat)(GER)* SeviyeAvrupa Ortak Dil Kriterlerine göre yapabilirlikleriniz
*Europäischer Referenzrahmen
96A1Somut ihtiyaçları dile getiren günlük hayattaki alışıldık ifadeleri ve basit cümleleri anlayabilir ve bunlarla kendini ifade edebilirsiniz. (Aile Birleşimi Sertifikası düzeyi )
96A2Basit ve rutin durumlarda anlaşabilirsiniz. Basit anlatımlarla geldiğiniz yeri, eğitiminizi, yakın çevresinizi ve doğrudan ihtiyaca yönelik durumları anlatabilirsiniz.
128B1Seyahatlerde, Almancanın konuşulduğu yerlerde karşılaşabileceği çoğu durumların üstesinden gelebilir, yaşadığınız tecrübe ve olayları, hayallerinizi, umutlarınızı ve hedeflerinizi anlatabilir, görüşlerinizi kısa olarak gerekçelendirebilir ve açıklama yapabilirsiniz
128B2Somut ve soyut konulardaki zor metinlerin içeriğini ve kendi dallarındaki tartışmaları anlayabilirsiniz. Sıradan bir sohbette anadilinde konuşan birisi ile her ikinzin de fazla zorluk çekmeyeceği kadar akıcı bir şekilde anlaşabilirsiniz
128C1Spontane ve akıcı bir şekilde kendinizi ifade edersiniz Dili günlük hayatta, iş hayatında, mesleki eğitimde ve yüksek öğrenimde esnek ve etkili bir şekilde kullanırsınız. Açık, net ve sistemli bir şekilde kompleks durumlarda kendinizi ifade edebilirsiniz.

Aile Birleşimi Sınavı :

Özün Dil Kursu’nda Aile Birleşimi Sınavı (Start Deutsch 1) Hazırlık kursları toplam 96 saat olup iki ay sürmektedir. Haftanın dört günü, günde dört saat olmak üzere toplam 8 hafta eğitim almaktasınız. Sınıflarımız en az 6 kişi ile açılır, en fazla 12 kişiliktir. Ayrıca 60 veya 80 derslik özel Eğitim programımız da mevcuttur ve en çok tercih edilendir.
Aile Birleşimi Sınavı (Start Deutsch 1) Hazırlık kurslarında eğitim veren öğretmenlerimizin hepsi konusunda uzman ve tecrübelidirler.


GünlerDers SaatleriGünlükHaftalıkToplamKurs Süresi
Hafta İçi Sabah
P.tesi - Salı - Çar- Prş "Hızlı Kurs"
10:00 - 13:104 Ders16 Ders96 Ders6 Hafta
Hafta İçi Öğlen
P.tesi - Salı - Çar - Prş "Hızlı Kurs"
13:20 - 16:304 Ders16 Ders96 Ders6 Hafta
Hafta İçi Akşam
P.tesi - Salı - Çar - Prş "Çalışanlar Için"
19:00 - 21:203 Ders12 Ders96 Ders8 Hafta
Hafta Sonu Akşam
Cts - Pzr "Ideal Kurs"
16:50 - 20:004 Ders8 Ders96 Ders12 Hafta


TAKİP EDİN
HABERLERİMİZ

Diğer Programlarımız

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.